2008' Opel Corsa photo #1
2008' Opel Corsa photo #2
2008' Opel Corsa photo #3
2008' Opel Corsa photo #4
2008' Opel Corsa photo #5
5 foto

2008' Opel Corsa

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,000
Publikuar 26 Maj 2024ID: pdTMXt

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Opel Corsa

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008 me dogan te paguar kondicjoner 4 gomat e reja me xhama te zi . E pastre mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Cmimi 3000 euro .

Support Ukraine