Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Opel Corsa

€2,800
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shite
-Motor 1.2 gas benzin (ne leje)
Motor me zinxhir(impjant fabrike)
-Kambjo manuale
-Letra te sapo paguara
-Goma te reja
-Xhama te zinj me leje
Punon shum mir si ne benzin dhe ne gas,asnj ndryshim
Eshte ne gjendje shum te mir,mund ta kontrolloni ku te deshironi
Cmimi 3000 euro

  • 069Show phone
  • Fier
  • 1 March 2023
Support Ukraine