Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Opel Corsa

€2,800
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shite
-Motor 1.2 gas benzin (ne leje)
Motor me zinxhir(impjant fabrike)
-Kambjo manuale
-Letra te sapo paguara
-Goma te reja
-Xhama te zinj me leje
Punon shum mir si ne benzin dhe ne gas,asnj ndryshim
Eshte ne gjendje shum te mir,mund ta kontrolloni ku te deshironi
Cmimi 3000 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 1 Mars 2023
Support Ukraine