Bookmark This

2007' Opel Corsa

€3,400
Report This Ad!
  • 2007 Opel Corsa in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 80000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual

SHITET OPEL CORSA. VITI I PRODHIMIT 2007. KAMBIO MANUALE. MOTORR 1.2 BENZINE ME 4 PISTONA. (IDEAL PER IMPIANT GAZI). MAKINA DISPONON VETEM 80 Mije Km DHE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE.KONDICIONER CLIMA. SENSORE PARKIMI ORIGJINAL. KOMANDA NE TIMON.XHAMA TE ZINJ. PASQYRA ELEKTRIKE .SEDILE ME PALOSJE. DISQE ALUMINI 16’ ME 4 GOMA TE REJA 100%. E SAPOARDHUR DHE E GATSHME PER CFAREDOLLOJ KONTROLLI. CMIMI 3400 EURO. CEL 0674188651

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 10 September 2020