Shto te të preferuarat

2007' Opel Corsa

€3,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Opel Corsa në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

SHITET OPEL CORSA. VITI I PRODHIMIT 2007. KAMBIO MANUALE. MOTORR 1.2 BENZINE ME 4 PISTONA. (IDEAL PER IMPIANT GAZI). MAKINA DISPONON VETEM 80 Mije Km DHE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE.KONDICIONER CLIMA. SENSORE PARKIMI ORIGJINAL. KOMANDA NE TIMON.XHAMA TE ZINJ. PASQYRA ELEKTRIKE .SEDILE ME PALOSJE. DISQE ALUMINI 16’ ME 4 GOMA TE REJA 100%. E SAPOARDHUR DHE E GATSHME PER CFAREDOLLOJ KONTROLLI. CMIMI 3400 EURO. CEL 0674188651

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Shtator 2020