Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Opel Corsa

Negotiable
2007' Opel Corsa photo #1
2007' Opel Corsa photo #2
2007' Opel Corsa photo #3
2007' Opel Corsa photo #4
2007' Opel Corsa photo #5
2007' Opel Corsa photo #6
2007' Opel Corsa photo #7
7 photos
Body: Coupe - 5 doors, 5 places
Age: 17 years
Fuel: Petrol
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Silver
Interior: Air Conditioning

Shitet: Opel corsa 1.2 benzine viti 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale motorr me zinxhir opsione ne timon xhama elektrik cd player goma 100% te reja. etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : i disk
tel :0677410380

  • 067Show phone
  • Auto Sidrit
  • Kavaje
  • 15 February 2024
Support Ukraine