2007' Opel Corsa photo #1
2007' Opel Corsa photo #2
2007' Opel Corsa photo #3
2007' Opel Corsa photo #4
2007' Opel Corsa photo #5
2007' Opel Corsa photo #6
2007' Opel Corsa photo #7
7 foto

2007' Opel Corsa

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,700Disk.
Publikuar 15 Shkurt 2024
Përditësuar 19 Maj 2024
ID: 5kuNIM
I shitur
3 muaj, 2 javë më parë

Information from the owner

Trupi: Makine me njĂ« derĂ« - 5 dyer, 5 vende
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Argjendi
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar

Komente të shitësit rreth 2007' Opel Corsa

Shitet: Opel corsa 1.2 benzine viti 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale motorr me zinxhir opsione ne timon xhama elektrik cd player goma 100% te reja. etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : 2700 euro i disk
tel :0677410380

Support Ukraine