Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Opel Astra

€6,600
2013' Opel Astra photo #1
2013' Opel Astra photo #2
2013' Opel Astra photo #3
2013' Opel Astra photo #4
2013' Opel Astra photo #5
2013' Opel Astra photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Opel astra viti 2012 motorri 2.0 nafte automat
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
ngrohje sediljesh ngrohje timoni etj.
sensor para mrapa
Xhamat mbrapa origjinal te zinj
Siguracion dhe taksa te paguara deri ne 06/2024
Vaj+filtra te sapo nderruar.
Makina eshte e ardhur nga zvicra,dhe me nje pronar ne shqipri.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 5 November 2023
Support Ukraine