Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Opel Astra

€6,600
2013' Opel Astra photo #1
2013' Opel Astra photo #2
2013' Opel Astra photo #3
2013' Opel Astra photo #4
2013' Opel Astra photo #5
2013' Opel Astra photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Opel astra viti 2012 motorri 2.0 nafte automat
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
ngrohje sediljesh ngrohje timoni etj.
sensor para mrapa
Xhamat mbrapa origjinal te zinj
Siguracion dhe taksa te paguara deri ne 06/2024
Vaj+filtra te sapo nderruar.
Makina eshte e ardhur nga zvicra,dhe me nje pronar ne shqipri.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Nëntor 2023
Support Ukraine