2012' Opel Astra photo #1
2012' Opel Astra photo #2
2012' Opel Astra photo #3
2012' Opel Astra photo #4
2012' Opel Astra photo #5
2012' Opel Astra photo #6
6 photos

2012' Opel Astra

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,900
Published 25 May 2024ID: 6KYbAy

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2012' Opel Astra

Shitet opel astra viti 2012 motorri 2.0 nafte automat
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
ngrohje sediljesh ngrohje timoni etj.
sensor para mrapa
Xhamat mbrapa origjinal te zinj
Siguracion dhe taksa te paguara deri ne 06/2024
Makina eshte e ardhur nga zvicra
Jam privat ( jo tregtar )

Support Ukraine