2012' Opel Astra photo #1
2012' Opel Astra photo #2
2012' Opel Astra photo #3
2012' Opel Astra photo #4
2012' Opel Astra photo #5
2012' Opel Astra photo #6
6 foto

2012' Opel Astra

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,900
Publikuar 25 Maj 2024ID: 6KYbAy

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Opel Astra

Shitet opel astra viti 2012 motorri 2.0 nafte automat
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
ngrohje sediljesh ngrohje timoni etj.
sensor para mrapa
Xhamat mbrapa origjinal te zinj
Siguracion dhe taksa te paguara deri ne 06/2024
Makina eshte e ardhur nga zvicra
Jam privat ( jo tregtar )

Support Ukraine