Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Opel Astra

€2,900
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Marka: OPEL
Modeli: ASTRA
Viti: 2007
KM: 198.893 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.7
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 2900 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

  • 068Show phone
  • Fier
  • 12 March 2023
Support Ukraine