Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Opel Astra

€2,900
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Marka: OPEL
Modeli: ASTRA
Viti: 2007
KM: 198.893 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.7
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 2900 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 12 Mars 2023
Support Ukraine