Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Opel Astra

€3,400
2006' Opel Astra photo #1
2006' Opel Astra photo #2
2006' Opel Astra photo #3
2006' Opel Astra photo #4
2006' Opel Astra photo #5
2006' Opel Astra photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 25000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Yellow

Shitet opel astra automat benzin gaz viti 2006 portobagazh ne gjendje shume te mire, me te gjitha
letrat e paguara,. Makina ka ardhe nga zvicra dhe ngjyra e verdhe eshte ngjyra e saj e fabrikes eshte shume ekonomike, shitet per arsye emigrimi.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 October 2023
Support Ukraine