2006' Opel Astra photo #1
2006' Opel Astra photo #2
2006' Opel Astra photo #3
2006' Opel Astra photo #4
2006' Opel Astra photo #5
2006' Opel Astra photo #6
6 foto

2006' Opel Astra

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,400
Publikuar 16 Tetor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: EWTyQd

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E verdhë

Komente të shitësit rreth 2006' Opel Astra

Shitet opel astra automat benzin gaz viti 2006 portobagazh ne gjendje shume te mire, me te gjitha
letrat e paguara,. Makina ka ardhe nga zvicra dhe ngjyra e verdhe eshte ngjyra e saj e fabrikes eshte shume ekonomike, shitet per arsye emigrimi.

Support Ukraine