Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Opel Astra

€3,400
2006' Opel Astra photo #1
2006' Opel Astra photo #2
2006' Opel Astra photo #3
2006' Opel Astra photo #4
2006' Opel Astra photo #5
2006' Opel Astra photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E verdhë

Shitet opel astra automat benzin gaz viti 2006 portobagazh ne gjendje shume te mire, me te gjitha
letrat e paguara,. Makina ka ardhe nga zvicra dhe ngjyra e verdhe eshte ngjyra e saj e fabrikes eshte shume ekonomike, shitet per arsye emigrimi.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Tetor 2023
Support Ukraine