Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2000' Opel Astra

€2,200
4 photos
Age: 23 years
Mileage: 200000 km
Displacement: 4000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Opel Astra 1.7 DTI (Diesel)
•Motorri 1689 cc Nafte (Siguracionimë i lire n çmim)
•Kamio Manuale
•Konsumi (4.5L/100 km) ne Autostrad
(6L/100 km) në Qytet
•Kolaudimi deri ne Gusht 2024|Letrat deri ne Gusht 2023
•Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
E gatshme per çdo provë.Çmimi: 2200€ i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Ardian
  • Tirane
  • 11 March 2023
Support Ukraine