Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2000' Opel Astra

€2,200
4 foto
Mosha: 23 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 4000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Opel Astra 1.7 DTI (Diesel)
•Motorri 1689 cc Nafte (Siguracionimë i lire n çmim)
•Kamio Manuale
•Konsumi (4.5L/100 km) ne Autostrad
(6L/100 km) në Qytet
•Kolaudimi deri ne Gusht 2024|Letrat deri ne Gusht 2023
•Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
E gatshme per çdo provë.Çmimi: 2200€ i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Ardian
  • TiranĂ«
  • 11 Mars 2023
Support Ukraine