2013' Opel Antara photo #1
2013' Opel Antara photo #2
2013' Opel Antara photo #3
2013' Opel Antara photo #4
2013' Opel Antara photo #5
2013' Opel Antara photo #6
6 photos

2013' Opel Antara

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,700
Published 23 April 2024ID: zqke7E

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2013' Opel Antara

✅️Shitet/Ndrrohet
✅️Opel Antara
✅️viti 2013
✅️Kambio Automatike
✅️Motorr 2.2Nafte
✅️ 168.794 km
✅️Ardhur nga Italia
✅️Cmimi 8.700€
✅️Pershkrimi:Makina eshte ne gjendje perfekte full servis i bere.e sapotarguar me letra te paguara deri ne fund te dhjetorit 2024 dhe kolaudim deri ne fund te dhjetorit 2025.Eshte shume e mbajtur si brenda dhe jasht,sensor parkimi,sensor shiu,dritash,sedilje me ngrohje,pilot automatik,kambio automat/tronic,xhama te zinj origjinal,goma te reja,sistem alarmi,etj.
❌️Mundesi nderrimi me makine me te vogel❌️

Support Ukraine