2013' Opel Antara photo #1
2013' Opel Antara photo #2
2013' Opel Antara photo #3
2013' Opel Antara photo #4
2013' Opel Antara photo #5
2013' Opel Antara photo #6
6 foto

2013' Opel Antara

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,700
Publikuar 23 Prill 2024ID: zqke7E

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Opel Antara

✅️Shitet/Ndrrohet
✅️Opel Antara
✅️viti 2013
✅️Kambio Automatike
✅️Motorr 2.2Nafte
✅️ 168.794 km
✅️Ardhur nga Italia
✅️Cmimi 8.700€
✅️Pershkrimi:Makina eshte ne gjendje perfekte full servis i bere.e sapotarguar me letra te paguara deri ne fund te dhjetorit 2024 dhe kolaudim deri ne fund te dhjetorit 2025.Eshte shume e mbajtur si brenda dhe jasht,sensor parkimi,sensor shiu,dritash,sedilje me ngrohje,pilot automatik,kambio automat/tronic,xhama te zinj origjinal,goma te reja,sistem alarmi,etj.
❌️Mundesi nderrimi me makine me te vogel❌️

Support Ukraine