2012' MINI Cooper Countryman photo #1
2012' MINI Cooper Countryman photo #2
2012' MINI Cooper Countryman photo #3
2012' MINI Cooper Countryman photo #4
2012' MINI Cooper Countryman photo #5
2012' MINI Cooper Countryman photo #6
2012' MINI Cooper Countryman photo #7
7 photos

2012' MINI Cooper Countryman

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,500
Published 5 July 2024ID: SxQG5N

Information from the owner

Body: Hatchback - 4 doors, 5 places
Age: 12 years
Mileage: 148000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' MINI Cooper Countryman

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Mini Cooper S Countryman
▪︎ Viti: 2012
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Benzin
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 148.000
▪︎ Ngjyra: E bardhe
Opsionet shtese:
▪︎ Start Stop
▪︎ Motor 1.6 Benzin
▪︎ Fener Inteligjent
▪︎ Sensor dhe Kamera Parkimi
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ CD
▪︎ Bluetooth
▪︎ AUX
▪︎ Tavan Panorama
▪︎ Sedilje me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 8.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355 69 249 7772
📲 Whatsapp: +355 69 260 5773

Support Ukraine