2012' MINI Cooper Countryman photo #1
2012' MINI Cooper Countryman photo #2
2012' MINI Cooper Countryman photo #3
2012' MINI Cooper Countryman photo #4
2012' MINI Cooper Countryman photo #5
2012' MINI Cooper Countryman photo #6
2012' MINI Cooper Countryman photo #7
7 foto

2012' MINI Cooper Countryman

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 5 Korrik 2024ID: SxQG5N
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë - 4 dyer, 5 vende
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 148000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' MINI Cooper Countryman

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Mini Cooper S Countryman
▪︎ Viti: 2012
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Benzin
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 148.000
▪︎ Ngjyra: E bardhe
Opsionet shtese:
▪︎ Start Stop
▪︎ Motor 1.6 Benzin
▪︎ Fener Inteligjent
▪︎ Sensor dhe Kamera Parkimi
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ CD
▪︎ Bluetooth
▪︎ AUX
▪︎ Tavan Panorama
▪︎ Sedilje me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 8.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355 69 249 7772
📲 Whatsapp: +355 69 260 5773

Support Ukraine