Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz Viano

€15,000
2015' Mercedes-Benz Viano photo #1
2015' Mercedes-Benz Viano photo #2
2015' Mercedes-Benz Viano photo #3
2015' Mercedes-Benz Viano photo #4
2015' Mercedes-Benz Viano photo #5
5 photos
Age: 8 years
Mileage: 237000 km
Displacement: 220 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Makina shitet Per arsyje mos
Perdorimi.Esht e gatshme Per cfar do lloj
Prove motorike dhe Xhenerike
Esht e Targuar
Ndrim vaj filtra ferota para .Dt:25-2-23

  • 069Show phone
  • Arber
  • Tirane
  • 4 May 2023
Support Ukraine