Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz Viano

€15,000
2015' Mercedes-Benz Viano photo #1
2015' Mercedes-Benz Viano photo #2
2015' Mercedes-Benz Viano photo #3
2015' Mercedes-Benz Viano photo #4
2015' Mercedes-Benz Viano photo #5
5 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 237000 km
Zhvendosje: 220 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina shitet Per arsyje mos
Perdorimi.Esht e gatshme Per cfar do lloj
Prove motorike dhe Xhenerike
Esht e Targuar
Ndrim vaj filtra ferota para .Dt:25-2-23

  • 069Tregoni telefonin
  • Arber
  • Tiranë
  • 4 Maj 2023
Support Ukraine