Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz Vaneo

€15,000
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #1
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #2
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #3
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #4
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #5
5 photos
Age: 8 years
Mileage: 237000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Makina esht ne gjendj perfekte
Egatshme per cfar do lloj prove Motorike
Dhe xhenerike.jan ndruar Ferota para dhe Vaj Filtra .Dt:24/2/23
Shitet per Arsyje mos perdorimi

  • 069Show phone
  • Harli
  • Tirane
  • 4 May 2023
Support Ukraine