Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz Vaneo

€15,000
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #1
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #2
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #3
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #4
2015' Mercedes-Benz Vaneo photo #5
5 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 237000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina esht ne gjendj perfekte
Egatshme per cfar do lloj prove Motorike
Dhe xhenerike.jan ndruar Ferota para dhe Vaj Filtra .Dt:24/2/23
Shitet per Arsyje mos perdorimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Harli
  • Tiranë
  • 4 Maj 2023
Support Ukraine