Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1991' Mercedes-Benz SL 500

€16,500
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #1
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #2
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #3
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #4
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #5
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #6
6 photos
Age: 32 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Cabriolet - ka dhe mbulese cope edhe metaliken.
Sedilje me butona.
Timon me levizje me buton.
Airbag x2.
Kondicioner i ri.
Sistem ABS.
Km origjinale.
Disqe AMG origjinale 18".
Goma te reja.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2023
Support Ukraine