Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1991' Mercedes-Benz SL 500

€16,500
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #1
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #2
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #3
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #4
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #5
1991' Mercedes-Benz SL 500 photo #6
6 foto
Mosha: 32 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Cabriolet - ka dhe mbulese cope edhe metaliken.
Sedilje me butona.
Timon me levizje me buton.
Airbag x2.
Kondicioner i ri.
Sistem ABS.
Km origjinale.
Disqe AMG origjinale 18".
Goma te reja.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Prill 2023
Support Ukraine