Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz S 550

€42,000Neg
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #6
2014' Mercedes-Benz S 550 photo #7
7 photos
Expired
1 year, 5 months ago
Body: Sports Car - 5 doors, 5 places
Previous owners: 1
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black
Emission class: Euro 5

Viti 2014 Look 6.3 AMG origjinal 2020, Disce origjinal me goma te reja ,dhe vaj filtra te sapo bera.
Sedile me levizje para mbrapa ,me ngrohje dhe ftohje plus mermorie.
Tv Camera cel dvd
Tavan Xhami
Stage 2 i bere ne USA (600hp)
Marmitat meplasje qe fiken ndizen me buton.
Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorike.

Support Ukraine