Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz S 550

€45,000Disk.
7 foto
Trupi: MakinĂ« sportive - 5 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë
Klasa e emetimit: Euro 5

Viti 2014 Look 6.3 AMG origjinal 2020, Disce origjinal me goma te reja ,dhe vaj filtra te sapo bera.
Sedile me levizje para mbrapa ,me ngrohje dhe ftohje plus mermorie.
Tv Camera cel dvd
Tavan Xhami
Stage 2 i bere ne USA (600hp)
Marmitat meplasje qe fiken ndizen me buton.
Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorike.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elvis
  • DurrĂ«s
  • 21 Prill 2022
Support Ukraine