2007' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 photos

2007' Mercedes-Benz S 550

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,000
Published 13 May 2024ID: HrBFcw

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2007' Mercedes-Benz S 550

MERCEDS BENZ S550 ME LOOK AMG ORIGJINAL ME MOTOR 5.5L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 210000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET ME DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE GRI KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI PERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA .
CMIMI—9000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER.
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine