2007' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2007' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz S 550

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 13 Maj 2024ID: HrBFcw

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz S 550

MERCEDS BENZ S550 ME LOOK AMG ORIGJINAL ME MOTOR 5.5L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 210000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET ME DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE GRI KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI PERLE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA .
CMIMI—9000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER.
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine