Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 450

€11,000
6 photos
Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Mercedes S500
Forca mottorrike 》 5.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzin/Gaz
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》11.000 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz S500 Look 2012 Amg 4 Matic, makine eshte e targuar me letra te paguara per 1 vit. Impjant gazi Stag 100% gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale.. Fenere kseno, distronic, sedilje elektrike me ngrohje, sensore parkimi, timon druri, xhama te zinj, sallon i paster lekure, etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 22 February 2023
Support Ukraine