Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz S 450

€11,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes S500
Forca mottorrike 》 5.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzin/Gaz
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》11.000 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz S500 Look 2012 Amg 4 Matic, makine eshte e targuar me letra te paguara per 1 vit. Impjant gazi Stag 100% gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale.. Fenere kseno, distronic, sedilje elektrike me ngrohje, sensore parkimi, timon druri, xhama te zinj, sallon i paster lekure, etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 22 Shkurt 2023
Support Ukraine