Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz S 320

€12,500
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 5
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-Benz S320--CDI , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert+memorie+ngrofje+ftofje , navigator te madh , baxha xhami , cd player , bagazhier , komando ne timon , blind spot , distronik, kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini AMG, fener kseno bi kseno , stopa me led , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Cmimi---12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet
-Viber—WhatsAp--Facebook---Erjon AutoInstagram---ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2021