Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz S 320

€12,500
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2009 Mercedes-Benz S 320 në Tiranë, Shqipëri - 5
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes-Benz S320--CDI , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert+memorie+ngrofje+ftofje , navigator te madh , baxha xhami , cd player , bagazhier , komando ne timon , blind spot , distronik, kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini AMG, fener kseno bi kseno , stopa me led , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Cmimi---12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet
-Viber—WhatsAp--Facebook---Erjon AutoInstagram---ErjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Nëntor 2021