Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz S 320

€9,000
6 photos
Expired
6 months, 3 weeks ago
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

shitet mercedes s320 makina esht ne gjendje te shkelqyer,e paster si jasht dhe brenda,full sensor radar, kamera para mrapa,timon me levizje elektronike,dyer me thithje etj,munsi ndrimi

Support Ukraine