Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz S 320

€9,000
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet mercedes s320 makina esht ne gjendje te shkelqyer,e paster si jasht dhe brenda,full sensor radar, kamera para mrapa,timon me levizje elektronike,dyer me thithje etj,munsi ndrimi

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Maj 2022