Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,500
6 photos
Body: Hatchback
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes ML350
Forca mottorrike 》 3.5
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2012
Cmimi 》18.500 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz ML350 Amg Blueefficiency 4 Matic, viti fundi 2012, e targuar dhe me letra te paguara. Makina ka 188.000 kilometra origjinale, eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale. Fenere kseno bixeno, panoramike, line assist, bagazh me buton, Tv te pasem, trekendesha ne pasqyre, sedilje elektrike me memorie dhe ngrohje, kompjuter bordi, xhama te zinj, sensore dhe kamera parkimi 360grade, sallon i paster lekure bezhe, etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 17 February 2023
Support Ukraine