Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,500
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes ML350
Forca mottorrike 》 3.5
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2012
Cmimi 》18.500 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz ML350 Amg Blueefficiency 4 Matic, viti fundi 2012, e targuar dhe me letra te paguara. Makina ka 188.000 kilometra origjinale, eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale. Fenere kseno bixeno, panoramike, line assist, bagazh me buton, Tv te pasem, trekendesha ne pasqyre, sedilje elektrike me memorie dhe ngrohje, kompjuter bordi, xhama te zinj, sensore dhe kamera parkimi 360grade, sallon i paster lekure bezhe, etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 17 Shkurt 2023
Support Ukraine