Report This Ad!
Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€12,500
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 2
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 3
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 4
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 5
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2011 , buton start baxha xhami , kamer parkimi , marsha ne timon , blind spot , navigator , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , disqe alumini , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -12.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet
Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 November 2021