Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€12,500
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri - 6
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2011 , buton start baxha xhami , kamer parkimi , marsha ne timon , blind spot , navigator , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , disqe alumini , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -12.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet
Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Nëntor 2021