Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz ML 320

€10,500
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 2
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 3
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 4
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 5
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 6
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 5 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 266000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Benz ML 320 bluetec
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 266.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12000€ ↘️ 10500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 11 February 2021