Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz ML 320

€10,500
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2009 Mercedes-Benz ML 320 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 266000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Benz ML 320 bluetec
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 266.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12000€ ↘️ 10500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 11 Shkurt 2021