2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 photos

2008' Mercedes-Benz ML 320

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,000
Published 28 May 2024ID: CnhxM7

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Mercedes-Benz ML 320

✅Mjeti: Meredes Benz ML320
✅Viti: 2008
✅Trasmetuesi: Automatik
✅ 3.2 Nafte
✅Kilometrazhi:300 000km
✅Tapicerin lekur origjinal.. makina esht full- opsjon
✅Goma te reja, disqe alumini.. te gjitha sherbimet e bera..
✅Shume e paster si brenda dhe jashte.
✅Liber sherbimi
✅Cmimi : 7 000€
*Per me shume info na kontaktonit😊

Support Ukraine