2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz ML 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 28 Maj 2024ID: CnhxM7

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz ML 320

✅Mjeti: Meredes Benz ML320
✅Viti: 2008
✅Trasmetuesi: Automatik
✅ 3.2 Nafte
✅Kilometrazhi:300 000km
✅Tapicerin lekur origjinal.. makina esht full- opsjon
✅Goma te reja, disqe alumini.. te gjitha sherbimet e bera..
✅Shume e paster si brenda dhe jashte.
✅Liber sherbimi
✅Cmimi : 7 000€
*Per me shume info na kontaktonit😊

Support Ukraine