2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #6
6 photos

2008' Mercedes-Benz GLK 320

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,900
Published 7 April 2024ID: CXMJlk

Information from the owner

Body: Sports Car
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2008' Mercedes-Benz GLK 320

-GLK 320 4 Matic (pa takse lluksi)
-2008
-236.000km
-Interiori lekure bezhe
-Ngjyra e makines blu
-Tempomat (kontrollues shpejtesie)
-Sensor parkimi
-Dritat e jashtme dhe te brendshme automatike
-Timon lekure multifunksional
-Sensor shiu
-Panoram xhami e rreshqitshme
-Kambio automatike 7G
-Butona per nderrimin e marshave ne timon
-Sistem amortizimi sportiv
-Pasqyra elektrike me palosje
-Sindilie me ngrohje
-Paket sportive
-Goma te reja
-Makina e ardhur nga Zvicra 🇨🇭

Support Ukraine