2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz GLK 320 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz GLK 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,900
Publikuar 7 Prill 2024ID: CXMJlk

Information from the owner

Trupi: Makinë sportive
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz GLK 320

-GLK 320 4 Matic (pa takse lluksi)
-2008
-236.000km
-Interiori lekure bezhe
-Ngjyra e makines blu
-Tempomat (kontrollues shpejtesie)
-Sensor parkimi
-Dritat e jashtme dhe te brendshme automatike
-Timon lekure multifunksional
-Sensor shiu
-Panoram xhami e rreshqitshme
-Kambio automatike 7G
-Butona per nderrimin e marshave ne timon
-Sistem amortizimi sportiv
-Pasqyra elektrike me palosje
-Sindilie me ngrohje
-Paket sportive
-Goma te reja
-Makina e ardhur nga Zvicra 🇨🇭

Support Ukraine