Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz GLK 250

€19,700
5 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mb GLK 250 AMG designo
viti tetor 2014 FULL
200.mij km me liber
Tavan PANORAMA
kamera 360% key less
NAVIGATION DVD USB
AUX BLUETOOTH
fener Led biXenon
start &stop dise 20
bagazhi me buton
line Asist lekure bezh
timon me ngrohje &F1
sendile me ngrohje +
me MEmory > 4MATIK
cmimi 19700€
me dogan dhe tvsh #

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 March 2023
Support Ukraine