2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
5 foto

2014' Mercedes-Benz GLK 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,700
Publikuar 17 Mars 2023ID: CF6z7e
I skaduar
1 vit, 2 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz GLK 250

Mb GLK 250 AMG designo
viti tetor 2014 FULL
200.mij km me liber
Tavan PANORAMA
kamera 360% key less
NAVIGATION DVD USB
AUX BLUETOOTH
fener Led biXenon
start &stop dise 20
bagazhi me buton
line Asist lekure bezh
timon me ngrohje &F1
sendile me ngrohje +
me MEmory > 4MATIK
cmimi 19700€
me dogan dhe tvsh #

Support Ukraine