Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz GLK 250

€15,800
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes GLK-250 Nafte 2013. 169.000 kilometra
Makina ka opsione si:
-Kamera parkimi dhe sensor
-Drita Xenon me Ulje ngritje dhe automatike me sensor.
-Lane keep assist(dredh timonin kur del nga korsia)
-Start/Stop ndezje makines me celesa ne xhep
-Hapje dyersh me shenje gishti
-Sedilje elektrike me memorje dhe ngrohje.
-Timon teleskopilk Timon me ngrohje.
-Look Amg fabrike
-Marsha ne timon + -
-Disqe 20 me goma te reja.
-Blue Tec(Adblue).
-4 Matic.
-Navi i madh me USB,CD, Bluetooth.
Makina eshte ne gjendje shum te mire.
-Pa aksidente makina ka bojen e fabrikes
Cmimi 15800€
Diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 7 March 2023
Support Ukraine